Magiczny czas Świąt

życzenia KGHej!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Bardzo się z tego cieszę, bo to czas niezwykły i wyjątkowy. Dla mnie szczególnie ważne jest to, że będę miał okazję odpocząć, zebrać siły przed kolejnym sezonem i spędzić chwile w gronie najbliższych. :)

Czas świąt, zarówno Wielkanocnych jak i Bożonarodzeniowych, to dla mnie rzadka okazja na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi. Podczas sezonu nie tylko startuję w wyścigach, ale także biorę udział m.in. w eventach czy spotkaniach z mediami. To powoduje, że nie zawsze mam możliwość odwiedzenia rodzinnych stron, a jeśli już jadę do domu to na krótko. Dlatego tak bardzo cenię sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Świąteczna atmosfera powoduje, że na te spotkania czekam z utęsknieniem. :) Ponadto po zakończonym sezonie święta są idealnym momentem na odpoczynek i regenerację.

Zbliżający się koniec roku to czas podsumowań. Miniony sezon na pewno zapamiętam pozytywnie. Wystartowałem w wielu wyścigach, zebrałem nowe doświadczenia, a przede wszystkim zostałem wicemistrzem Porsche Supercup oraz przyczyniłem się do zdobycia tytułu mistrzowskiego dla VERVA Racing Team. To spore osiągnięcia, które z pewnością pozwolą mi zapamiętać miniony sezon jako wyjątkowy i udany. Ważne jest dla mnie też wsparcie ze strony kibiców z jakim spotkałem się w ostatnim czasie. Bardzo dziękuję Wam, że jesteście ze mną, wspieracie mnie i dopingujecie. Dzięki temu mam jeszcze większą determinacje do walki i zdobywania kolejnych trofeów.

Życzę Wam, aby nadchodzące Święta były czasem wyjątkowym, spędzonym w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Niech ten okres będzie okazją do odpoczynku i zbierania sił przed kolejnymi wyzwaniami. Z okazji Nowego Roku życzę wszystkim spełnienia marzeń, sukcesów i niezapomnianych emocji, także tych sportowych. :)

Kuba!

Powrót do strony głównej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>