Czas na odpoczynek :)

Bez tytułuHej!

Sezon Porsche Supercup 2014 już za mną. Nie ukrywam, że był to wyczerpujący rok pełen ciężkiej pracy i wielu emocjonujących momentów. Przeżywałem chwile radości, ale i trudne sytuacje. Uważam jednak, że był to udany sezon zwieńczony sukcesem. Teraz czas na odpoczynek. :)

Powróćmy jednak jeszcze na tory wyścigowe. Jak oceniam ostatnie miesiące? Porsche Supercup jest niewiarygodnie trudną serią. Walka jest zawsze bardzo wyrównana, setne sekundy decydują o kolejności w kwalifikacjach lub wyścigu. Zaryzykuję stwierdzenie, że jest to jedna z najbardziej wyrównanych serii wyścigowych świata. Dlatego też cieszę się z tytułu wicemistrzowskiego. To ogromne osiągnięcie i wielka radość, że udało się znaleźć na podium w klasyfikacji generalnej wśród tak znakomitych kierowców. :) Zwycięstwo było bardzo blisko, dlatego lekki niedosyt pozostał. Ze swojej strony mogę jednak zapewnić, że dałem z siebie wszystko i włożyłem mnóstwo pracy w przygotowanie do każdego wyścigu.

Ogromne podziękowania i gratulacje należą się wszystkim członkom VERVA Racing Team. Mechanicy, inżynierowie, obsługa techniczna, marketingowa – każdy włożył mnóstwo sił i pracy, co dało nam końcowy sukces. Po raz kolejny nasz zespół pokazał swój profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. W każdym wyścigu byliśmy świetnie zgrani, dlatego też tytuł dla VERVA Racing Team jest w pełni zasłużony. Mistrzostwo PSC to ogromne wyróżnienie i radość dla każdego z nas. :)

Co do planów na najbliższy czas, to przede wszystkim zamierzam trochę odpocząć. ;) Wolny czas zamierzam spędzić z rodziną i najbliższymi, bo przez cały rok to właśnie z nimi widuję się najrzadziej.

Ponadto liczę, że uda mi się wyjechać na wakacje. Wprawdzie w przeciągu całego roku spędzam w podróży całkiem sporo czasu, to jednak są to wyjazdy związane z wyścigami. Po raz ostatni na wakacje wyjechałem ponad rok temu, więc chętnie nadrobię zaległości. ;)

Pewnie zastanawiacie się czy mam już jakieś plany na przyszły rok… Na chwilę obecną planuję odpocząć i zregenerować się po wymagającym sezonie. Czas decyzji dopiero przede mną. Na pewno poinformuję Was, gdy tylko coś się wyjaśni. :)

W najbliższy weekend ponownie pojawię się w studio F1 w Polsacie. Zachęcam Was do wspólnego kibicowania podczas ostatniego w tym sezonie wyścigu.

Kuba!

Powrót do strony głównej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>