Święta, Święta i… treningi ;)

Jak tam przygotowania do Świąt? Myślami jesteście już przy wielkanocnym stole? Bo ja tak :) Sezon Porsche Supercup jeszcze się nie rozpoczął, a ja już jestem mocno zabiegany. Przyda się nieco odpoczynku i spokoju w rodzinnym gronie ;)

Sezon startuje już za dwa tygodnie, dlatego przygotowania idą pełną parą. Najpierw z Patrykiem odbyliśmy testy w Barcelona, następnie w Bahrajnie, a w przyszłym tygodniu czekają nas jeszcze treningi na torze Spa w Belgii. W trakcie sezonu oczywiście też będziemy testować. Jak sami widzicie, PKN ORLEN zadbał perfekcyjnie o nasze przygotowanie do tegorocznych startów :)

Muszę przyznać, że na testach jazdy było naprawdę sporo, ale o to w końcu chodzi :) Czasy kręciliśmy bardzo dobre, więc całym zespołem jesteśmy zadowoleni. Wy też możecie być spokojni – VERVA Racing Team będzie wysoko :) Ja osobiście skupiłem się też na dopracowaniu samego startu, bo wiem, że w zeszłym sezonie bywało z tym różnie. Teraz mogę spokojnie powiedzieć, że nie będzie z tym problemów.

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych :)

Kuba

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej

3 odpowiedzi na „Święta, Święta i… treningi ;)

  1. Asia pisze:

    Życzę wypoczęcia w święta i udanego rozpoczęcia sezonu! Będziemy trzymać za Was kciuki za dwa tygodnie:)

  2. Natalia pisze:

    Również życzę samych sukcesów w nowym sezonie oraz Wesołych Świąt! ;-)

  3. Wojtek pisze:

    Wzajemnie Kuba i powodzenia w nowym sezonie VRT po mistrza a potem GP2 :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>