Wspomnienia z Gali Mistrzów Sportu

Jak wiecie, w sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu, na której miałem zaszczyt być :) Ogłoszono na niej zwycięzców i laureatów Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Polski. Wygrała trzeci raz z rzędu rewelacyjna Justyna Kowalczyk. Wielkie gratulacje dla Justyny! Za te wszystkie chwile radości i emocje związane z jej startami tytuł najlepszego sportowca Polski należał jej się w 100% :) zwłaszcza, że następnego dnia wygrała w pięknym stylu prestiżowe zawody Tour de Ski.
Mi niestety nie udało się wejść do ścisłego finału, ale nie jestem z tego powodu jakoś specjalnie smutny. W finale znaleźli się sportowcy naprawdę z najwyższej półki, więc samo konkurowanie z nimi, to był już ogromny zaszczyt :)
Mimo to, do domu nie wróciłem z pustymi rękoma :) Została mi przyznana nagroda w kategorii Odkrycie Roku :) Nie muszę chyba nikomu mówić, jak bardzo jestem z tego powodu dumny i szczęśliwy :) To dla mnie bardzo ważne wyróżnienie i motywacja do jeszcze cięższej pracy! Ponadto nagrodę wręczał mi Pan Jacek Krawiec – Prezes Zarządu mojego sponsora PKN ORLEN S.A. i to było dla mnie dodatkowe wyróżnienie :)
Po Gali odbywał się już tradycyjnie Bal Mistrzów Sportu. Impreza była naprawdę świetna! Bawiłem się jak nigdy! Poznałem wielu wspaniałych ludzi i sportowców, więc sobotni wieczór i niedzielny poranek ;) zaliczam do bardzo udanych :)
Kuba

Powrót do strony głównej

7 odpowiedzi na „Wspomnienia z Gali Mistrzów Sportu

 1. Asia pisze:

  Oglądałam i trzymałam kciuki:) Bardzo się cieszę, że Odkrycie Roku powędrowało w Twoje ręce – nikt chyba nie zaprzeczy tej nagrodzie. A i miło było zobaczyć Cię w garniturze, a nie w kombinezonie:) Pozdrawiam

 2. lidek pisze:

  Kuba, gratuluję! Należała Ci się ta nagroda :) Życzę Ci ich jak najwięcej :)

 3. Ann pisze:

  Elegancko, zawsze miło zobaczyć jakąś zmianę ;))
  Galę oczywiście oglądałam i tak jak Asia trzymałam kciuki.. niestety nie udało się, ale dla nas i tak jesteś zwycięzca ;) ze sceny prawie siła Cię ściągali ;P lecz zdziwiło mnie, że każdemu dziękowałeś tylko nie dziewczynie..
  Pozdrawiam i powodzenia w Nowym 2012 ;))

 4. wojt3k pisze:

  Należało Ci sie to :) …. w 2012 bedzisz jeszcze wyżej a w PSC zgarniesz mistrza :D Powodzenia KUBA !!!!

 5. Kacper Tomaszewski pisze:

  Gratulacje Kuba.Byłeś naprawdę miłym zaskoczeniem w 2011.Życzę ci naprawde wielu sukcesów i już czekam na pierwszy wyścig Porsche Supercup z twoim udziałem :}

 6. kacha pisze:

  Można gdzieś tę galę zobaczyć? Jakiś link np?;P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>