Zapraszam na przejażdżkę

To już półmetek Plebiscytu Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2011 roku! Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkich moim kibicom za oddane już na mnie głosy, ale pamiętajcie, że głosowanie wciąż trwa :) Dlatego właśnie zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodą będzie 10 zaproszeń na … przejażdżkę ze mną sportowym Porsche po torze Poznań :) Mam nadzieję, że nagroda Wam się podoba?

Jeśli tak i chcielibyście poczuć razem ze mną tą prawdziwą adrenalinę towarzyszącą wyścigom, to zapraszam na stronę internetową naszego zespołu www.vervaracingteam.pl oraz na nasz fanpage na Facebooku. Tam dowiecie się więcej o konkursie :)

Jeśli ktoś z Was zagłosował już na mnie na stronie internetowej Plebiscytu, to nie przejmujcie się :)W Przeglądzie Sportowym drukowane są kupony, które można wysyłać codziennie i w ten sposób powalczyć o wygraną :)

Mam nadzieję, że do zobaczenia w Poznaniu ;)

Kuba

Powrót do strony głównej

3 odpowiedzi na „Zapraszam na przejażdżkę

 1. Ann pisze:

  pomysł genialny ;)) jestem jak najbardziej na tak ;)) głos już na samym początku plebiscytu został oddany..

 2. Werka pisze:

  Pomysł jest świetny :D Wygraną masz w kieszeni, chętnych na taką przejażdżkę jest na pewno wielu :) zresztą ja sama chętnie bym się przejechała :P
  Głos oczywiście już oddany :)

 3. Asia pisze:

  Głosy oddane – zarówno przez stronę internetową jak i „Przegląd Sportowy”. A pomysł z przejażdżką rewelacyjny:)
  A tak z innej beczki – czy ta nagroda będzie w formie imprezy otwartej? Bo zapewne większość będzie chciała Cię zobaczyć w akcji na torze na żywo.
  Udanego odpoczynku poświątecznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>