W zaszczytnym gronie

WOW! Ale niespodzianka! Zostałem nominowany do 77. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2011 roku! Jestem z tego powodu bardzo dumny i szczęśliwy, ale i zarazem trochę zaskoczony :) Być w gronie takich kandydatów jak: Justyna Kowalczyk, Robert Lewandowski, Adam Małysz czy Agnieszka Radwańska to naprawdę duże wyróżnienie :)

Konkurować z nimi to też duży zaszczyt, ale tak jak na torze, zrobię wszystko żeby wygrać :) Dlatego pamiętajcie o mnie przy głosowaniu. Każdy głos się liczy ;)!

Głosować można za pośrednictwem drukowanych w Przeglądzie Sportowym kuponów oraz na stronie internetowej plebiscyt.przegladsportowy.pl. Kupony będzie można wysyłać do 27 grudnia br., a głosować na stronie internetowej do 4 stycznia 2012.

Dzięki głosowaniu zostanie wyłoniona finałowa 10, która 7 stycznia weźmie udział w uroczystej Gali Mistrzów Sportu. Bardzo chciałbym się w niej znaleźć, dlatego liczę na Wasze głosy :)

Za nominację chciałbym podziękować całemu VERVA Racing Team i mojemu sponsorowi PKN ORLEN S.A. Bez ciężkiej pracy tych wszystkich ludzi nie odnosiłbym sukcesów i nie byłbym nominowany. Wielkie dzięki!

Nie zapominam też o kibicach :) Dzięki Wam moje starty w Porsche Supercup cieszą się dużym zainteresowaniem i to też przyczyniło się do nominacji! Dziękuję w imieniu moim i całego zespołu :)

Sezon Porsche Supercup zakończony, ale ja wciąż mam dużo pracy :/ No ale mam też nadzieję na chwilę odpoczynku :) Uwierzcie mi, że praca kierowcy nie kończy się tylko na wyścigowych weekendach. Poza torem udzielamy dużej ilości wywiadów, gościmy w telewizji itp. Dla przykładu, w ostatnią niedzielę mogliście zobaczyć mnie w Dzień Dobry TVN :) Była to już moja druga wizyta w studio. Poprzedni raz byłem jakieś trzy lata temu. Może ktoś z Was mnie wtedy widział? Chyba dużo się nie zmieniłem? Na pewno fryzura inna, bo wtedy miałem dłuższe włosy ;)

Pozdrowienia

Kuba

Powrót do strony głównej

6 odpowiedzi na „W zaszczytnym gronie

 1. Kacper Tomaszewski pisze:

  Gratuluje ci Kuba nominacji oczywiście juz wysłałem głos na ciebie.Mam nadzieje że powiesz nam co będziesz robił w przyszłym sezonie.Powodzenia

 2. Violet pisze:

  Oj miałam możliwość oglądnięcia sobie tego wywiadu z przed 3 lat hmm i jaki wysnuwam wniosek , chłopiec vs mężczyzna :) Zmieniłeś sie Kuba bardzo :)
  Jeśli chodzi o plebiscyt to głosiki już dawno oddane . Na pewno znajdziesz się w 10 :)

 3. Kinga pisze:

  No, no świetnie. Gratuluję.
  Mam nadzieję, że Twoje osiągnięcia przebiją się przez teraz będące na tapecie sporty zimowe.
  Trzymam kciuki i głosuję.

 4. Werka pisze:

  ta nominacja jest dowodem na to, że ten rok był fantastyczny dla ciebie i pokazałeś swój talent, a my to doceniamy. Oby było to początkiem twojej długiej i ogólnoświatowej kariery, żebyśmy mogli się cieszyć twoją jazdą przez długie lata :) Gratuluję ! :D

 5. lidek pisze:

  Gratuluję, Kuba! Głos już oddany :)

 6. TOMEK URS pisze:

  No Kuba głos już oddany. Pozdrawiam i życzę udanych testów w F1
  Tomek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>