Miesięczne archiwum: Marzec 2012

Pierwsze testy w tym roku zaliczone

Pierwszy wyścig w tym roku już za miesiąc! Przerwa zimowa szybko minęła, ale i tak zdążyłem się mega stęsknić za ściganiem i Porschawką :) Na szczęście głód jazdy trochę już zaspokoiłem, bo w zeszłym tygodniu mieliśmy testy w Barcelonie. W przyszłym lecimy z VERVA Racing Team do Bahrajnu na kolejne testy, więc można powiedzieć, że sezon zaczyna się na dobre :) Najważniejsze, to dobrze go rozpocząć i od początku walczyć o mistrzostwo. W końcu to nasz cel na ten sezon!

do góry Czytaj więcej »

Nowy kierowca już we wtorek

Pewnie wielu z Was już nie może się doczekać info o tym, kto będzie drugim kierowcą VERVA Racing Team? Szczerze mówiąc, to i ja nie mogę :) Żadnych przecieków niestety nie mam, więc czekam cierpliwie tak jak Wy :) Na szczęście tylko do wtorku! Czyli do konferencji prasowej naszego zespołu. Na bank będzie dużo mediów, więc  szybko dowiecie się z kim będę jeździć w tym sezonie. Ja pewnie troszkę szybciej :p, ale nie prędzej niż we wtorek rano.

do góry Czytaj więcej »

Kto będzie drugim kierowcą VERVA Racing Team?

Nowy kierowca VERVA Racing Team już prawie wybrany :) Ostatnim etapem poszukiwań były wtorkowe testy na torze w Lausitz, na których oczywiście byłem. Pogoda nam niestety nie dopisała (padał deszcz), no ale podczas wyścigów też nie mamy na nią wpływu, więc kierowcy musieli się po prostu dostosować :)

do góry Czytaj więcej »