Miesięczne archiwum: Luty 2012

ZIMOWE STOP CAFE w Wiśle

Pakuję się. Tym razem nie kask i kombinezon, ale dla odmiany sprzęt zimowy :) Zaraz wyjeżdżam do Wisły, gdzie wezmę udział  w imprezie STOP CAFE „Bieg po nowe życie”, którą wspiera mój sponsor PKN ORLEN. Sprawa dotyczy transplantologii.

do góry Czytaj więcej »

Doceniony w moim regionie :)

Zima nie odpuszcza! Po dość ciepłym grudniu myślałem, że w tym roku będzie łaskawa, ale jednak się pomyliłem.  W lutym uderzyła ze zdwojoną siłą ;) Najpierw ponad 20 kresek na minusie, a teraz mega śnieżyce! Nie będę jednak narzekać, bo mi to akurat pasuje :) W końcu mam czas, żeby posiedzieć trochę w garażu i popracować nad moim autem :) Mam zamiar dodać mu trochę mocy, dlatego dzisiaj po raz kolejny musiałem wyciągnąć silnik :) Dużo przy tym dłubania, ale szczerze, to uwielbiam to :) Majsterkowanie i grzebanie przy samochodach to moja pasja już od dzieciństwa :)

do góry Czytaj więcej »

Zimowe testy

Zima dała mi się we znaki. Po powrocie z USA dopadło mnie przeziębienie, grr.

Ale zima, to też jeden ze spokojniejszych dla mnie okresów w roku. I ze spokojem mogę obserwować przedsezonowe testy Formuły 1. To jest właśnie czas na modyfikację ostatnich usterek, poprawienie niedociągnięć. Zawodnikom zależy na przejechaniu jak największej ilości okrążeń, a ich czasy na tę chwilę nie do końca są miarodajne i nie zawsze świadczą o ich formie, ale są sprawdzianem technicznego przygotowania bolidów.

do góry Czytaj więcej »

Szukamy nowego kierowcy VERVA Racing Team!

Po niecałym tygodniu pobytu w Stanach wróciłem w końcu do domu. Wszędzie dobrze, ale w domu jednak najlepiej :) Nawet mimo tych mrozów ;) O tym jednak za chwilę. Najpierw gorący news, czyli kilka słów o poszukiwaniu nowego kierowcy VERVA Racing Team.

do góry Czytaj więcej »