Miesięczne archiwum: Styczeń 2012

On my way to USA

Generalnie na nudę nie narzekam, ale te ostatnie dni są super zwariowane! We wtorek dowiedziałem się, że w najbliższy weekend muszę być w USA, z czego mega się cieszę :) Problem w tym, że nie miałem wizy, a bez niej raczej mnie tam nie wpuszczą ;)

do góry Czytaj więcej »

34 Rajd Dakar


W niedzielę zakończył się niestety 34 Rajd Dakar. Niestety, bo dla mnie i kibiców jest to zdecydowanie smutna wiadomość :( Fajnie, jakby potrwał trochę dłużej, chociaż uczestnicy są pewnie innego zdania :)  Zmęczenie było na bank ogromne! Dwa tygodnie ciągłej rywalizacji w tak trudnych warunkach! Dlatego wielkie brawa i szacunek dla wszystkich uczestników :)

do góry Czytaj więcej »

Wspomnienia z Gali Mistrzów Sportu

Jak wiecie, w sobotę odbyła się Gala Mistrzów Sportu, na której miałem zaszczyt być :) Ogłoszono na niej zwycięzców i laureatów Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców Polski. Wygrała trzeci raz z rzędu rewelacyjna Justyna Kowalczyk. Wielkie gratulacje dla Justyny! Za te wszystkie chwile radości i emocje związane z jej startami tytuł najlepszego sportowca Polski należał jej się w 100% :) zwłaszcza, że następnego dnia wygrała w pięknym stylu prestiżowe zawody Tour de Ski.

do góry Czytaj więcej »

Podziękowania za nominację

Wczoraj dobiegło końca głosowanie w Plebiscycie Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2011 roku! Muszę przyznać, że moja nominacja była dla mnie dużym zaskoczeniem, ale i wielkim zaszczytem. Obecność na Gali Mistrzów Sportu będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem.

do góry Czytaj więcej »