Miesięczne archiwum: Grudzień 2011

Szczęśliwego Nowego Roku

Nowy Rok tuż, tuż… Dla mnie, ale zapewne i dla większości z Was, jest to czas podsumowań i pewnych refleksji. Analizując 2011 rok muszę przyznać, że był on dla mnie wyjątkowo udany :)

do góry Czytaj więcej »

Gala Mistrzów w Weissach

Jak minął Wam weekend? Mój dosyć aktywnie, bo w sobotę brałem udział w fajnej uroczystości i to w Niemczech;) W Weissach odbyła się Gala Mistrzów wszystkich serii Porsche. Była to  naprawdę dobra okazja, żeby jeszcze raz spotkać się z zawodnikami, poznać kierowców z innych kategorii i ludzi związanych z Porsche. Udało mi  się nawet porozmawiać z jednym z właścicieli Porsche – Panem Wolfganem Porsche :)

do góry Czytaj więcej »

Zapraszam na przejażdżkę

To już półmetek Plebiscytu Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2011 roku! Przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkich moim kibicom za oddane już na mnie głosy, ale pamiętajcie, że głosowanie wciąż trwa :) Dlatego właśnie zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodą będzie 10 zaproszeń na … przejażdżkę ze mną sportowym Porsche po torze Poznań :) Mam nadzieję, że nagroda Wam się podoba?

do góry Czytaj więcej »

Trochę wolnego

Nareszcie trochę wolnego :) Muszę przyznać, że sezon był dość wyczerpujący, dlatego delektuję się każdą wolną chwilą :) Tym bardziej, że zaraz Święta, później Sylwester i zanim się obejrzę, to zaczną się przygotowania do nowego sezonu. Niby jeszcze dużo czasu, ale sami wiecie, jak to szybko zleci ;)

do góry Czytaj więcej »