Miesięczne archiwum: Listopad 2011

W zaszczytnym gronie

WOW! Ale niespodzianka! Zostałem nominowany do 77. Plebiscytu Przeglądu Sportowego na 10 Najlepszych Sportowców Polski 2011 roku! Jestem z tego powodu bardzo dumny i szczęśliwy, ale i zarazem trochę zaskoczony :) Być w gronie takich kandydatów jak: Justyna Kowalczyk, Robert Lewandowski, Adam Małysz czy Agnieszka Radwańska to naprawdę duże wyróżnienie :)

do góry Czytaj więcej »

Odbyła się konferencja prasowa VERVA Racing Team

Można powiedzieć, że tegoroczny sezon Porsche Supercup został definitywnie zakończony :( Wiem, że chcielibyście, aby sezon wyścigowy trwał cały rok, ale każdy potrzebuje trochę odpoczynku. Praca kierowcy wiąże się z ciągłymi wyjazdami na wyścigi, testy, treningi, więc w domu spędzamy naprawdę mało czasu :/  No ale nie ma co się przejmować – kolejny sezon już wkrótce ;)

Ostatnim elementem tego sezonu była odbyta w poniedziałek w Warszawie konferencja prasowa VERVA Racing Team podsumowująca nasze starty w Porsche Supercup. Jak zwykle cieszyła się ona dużym zainteresowaniem mediów, a informacja o zainteresowaniu ekip F1 moimi osiągnięciami odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Może sami coś na ten temat słyszeliście :)?

do góry Czytaj więcej »

Sezon Porsche Supercup zakończony

Tegoroczny sezon Porsche Supercup zakończony! Ostatni wyścig okazał się pasjonujący, było na torze dużo walki, a dzięki szóstej lokacie udało mi się obronić trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wolałbym oczywiście wywalczyć tytuł mistrzowski, ale podium to i tak świetny wynik :) Za rok będzie jeszcze lepiej, no ale o planach na przyszły sezon później. Teraz trochę odpoczynku :)

do góry Czytaj więcej »

W odpowiedzi na komentarze

Kochani! Wiem, że komentujecie moje wpisy i zadajecie pytania. Wielkie dzięki za to :) Jak tylko czas mi pozwala, to staram się czytać wszystko, ale w trakcie wyścigowego weekendu jest naprawdę dużo pracy, więc niestety nie mogę odpowiadać na bieżąco. Obiecuję, że odpowiem na wszystko po wyścigach, a tymczasem proszę o trochę cierpliwości :) Teraz lecę spać, bo w Abu Zabi jest już dosyć późno, a ja muszę się wyspać!

do góry Czytaj więcej »

Pierwszy wyścig w Abu Zabi zakończony

W pierwszym wyścigu nie udało mi się niestety poprawić swojej pozycji startowej i dojechałem do mety dziesiąty :/ Rene Rast był drugi, dzięki czemu zagwarantował sobie już tytuł mistrzowski. Ja w klasyfikacji generalnej spadłem na trzecie miejsce, ale obiecuję, że w jutrzejszym wyścigu będę walczyć do końca o wicemistrzostwo! Trzymajcie kciuki :)

do góry Czytaj więcej »