Archiwum kategorii: Wyścigi

Wyścigowe szaleństwo

Monako 2015 - Wyścig 035

Witajcie! Wreszcie wracam do Was po dłuższej przerwie. :) Sporo czasu minęło od mojego ostatniego wpisu na blogu, ale minione tygodnie były bardzo intensywne i wiele się przez ten czas wydarzyło. Cztery wyścigi, w tym jeden 24-godzinny, w przeciągu siedmiu tygodni to naprawdę dużo.

do góry Czytaj więcej »

Ruszam po tytuł mistrza!

Austria 2014 - Racecam 008

Hej! Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia nowego sezonu Porsche Supercup. Czekam niecierpliwie na pierwszy pucharowy weekend i dosłownie odliczam czas do treningu przed Grand Prix na torze Catalunya. :)

do góry Czytaj więcej »

Marzenia się spełniają

Porsche Mobil 1 Supercup 2013Spełniło się jedno z moich największych marzeń związanych z motosportem – w czerwcu wystartuję w legendarnym wyścigu 24h Le Mans! Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że będę pierwszym kierowcą po ponad 80 latach reprezentującym barwy Polski w tej niezwykle popularnej i prestiżowej imprezie motoryzacyjnej. :)

do góry Czytaj więcej »

Stany na początek

Monza 2014 - Racecam 004Hej!

Choć za mną już pierwszy wyścig w tym roku to przyznam, że wciąż czekam aż sezon rozpocznie się na dobre. Na szczęście wciąż jeszcze znajduję czas na odpoczynek i zbieranie sił przed nadchodzącymi miesiącami. :)

do góry Czytaj więcej »

Magiczny czas Świąt

życzenia KGHej!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Bardzo się z tego cieszę, bo to czas niezwykły i wyjątkowy. Dla mnie szczególnie ważne jest to, że będę miał okazję odpocząć, zebrać siły przed kolejnym sezonem i spędzić chwile w gronie najbliższych. :)

do góry Czytaj więcej »